Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W środę już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, a w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki, piratów, policjantów, Spider-Mana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Dodatkowo zabawę uatrakcyjniły układy taneczne przygotowane przez Pana Andrzeja. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli, dopingując się nawzajem. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!