Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nasze przedszkolaki mogły być kim tylko zapragną oraz mogły bawić się na balu z prawdziwego zdarzenia 7.02.2020.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

O dobrą atmosferę i zabawę zadbał nasz niezastąpiony p. Andrzej (któremu serdecznie dziękujemy). Doskonale zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nawet najbardziej nieśmiali nie mogli się oprzeć takiej zabawie. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal odbędzie się dopiero za rok.

A oto kilka wspomnień: