Pasowanie na Zerówkowicza – Grupa VIII

W przedszkolu od tego tygodnia mamy już pierwszych pełnoprawnych zerówkowiczów. W grupie VIII odbyło się uroczyste Pasowanie na Zerówkowicza. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały wspaniały program artystyczny, a następnie Pani Dyrektor każde dziecko pasowała na Zerówkowicza  wielkim, symbolicznym ołówkiem. Dzieci obiecały, że będą dbały o dobre imię swojej Grupy oraz Przedszkola, że będą bawić się wesoło i uczyć z ochotą, a także przyrzekały swoim zachowaniem sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom pasowania, a na koniec w podziękowaniu za ich trud i starania czekała na nich słodka niespodzianka. Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci, dlatego bardzo gratulujemy zerówkowiczom i życzymy im owocnego oraz bogatego w doświadczenia, dalszego pobytu w naszym przedszkolu.