Piknik Rodzinny

Pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny zorganizowany z Okazji Dnia Mamy i Taty. Całą uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Przedszkola Beata Piwowar-Wojciechowska, która powitała rodziców. Impreza rozpoczęła się od występów przedszkolaków, które wierszami i piosenkami oraz tańcami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Rada rodziców wraz z nauczycielkami i pracownikami przedszkola przygotowała szereg atrakcji dla dzieci: konkurencje sportowe, malowanie twarzy, tatuaże, puszczanie baniek mydlanych, plecenie warkoczyków i wiele innych. Na zebranych gości czekała „kawiarenka” z ofertą różnorodnych ciast pieczonych przez naszych rodziców, kawa, herbata, zimne napoje. W trakcie festynu można było skosztować kiełbasek z grilla, bigos oraz grochówkę przygotowaną przez panie kucharki. O całą oprawę muzyczną zadbał Pan Andrzej – Pan od rytmiki za co bardzo dziękujemy. Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią wspólnie bawić się i aktywnie spędzać wolny czas. Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Festyn upłynął w miłej i przede wszystkim w rodzinnej atmosferze.