Wizyta Misjonarza na Madagaskarze o. Józefa SJ

Nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość , o. Józef SJ, który jest Misjonarzem na Madagaskarze. Opowiedział on dzieciom o swojej pracy na wyspie. Zaprezentował wiele przepięknych zdjęć z miejsc, w których bywa. Przedszkolaki dowiedziały się w jakim języku mówią tamtejsze dzieci i poznały kilka obcych słówek . Najbardziej jednak zaciekawiły dzieci opowieści o roślinach i dzikich zwierzętach żyjących w gorącym kraju. Dziękujemy – przedszkolaki z gr. II,IV i Nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość , o. Józef SJ, który jest Misjonarzem na Madagaskarze. Opowiedział on dzieciom o swojej pracy na wyspie. Zaprezentował wiele przepięknych zdjęć z miejsc, w których bywa. Przedszkolaki dowiedziały się w jakim języku mówią tamtejsze dzieci i poznały kilka obcych słówek . Najbardziej jednak zaciekawiły dzieci opowieści o roślinach i dzikich zwierzętach żyjących w gorącym kraju. Dziękujemy – przedszkolaki z gr. II,IV i V.